2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Waffle Hazırlık Dolabı

Profesyonel waffle süsleme hazırlık dolabı modelleri kaliteli ekonomik waffle meyve dolabı fiyatları waffle mise en place dolabı teknik şartnamesi uygun waffle malzeme dolabı fiyatı özellikleri
Waffle Hazırlık Dolabı TBT:Waffle süsleme malzemelerini, meyvelerini muhafaza etmek için profesyonel gastronom küvetlerle kullanılan waffle hazırlık dolabı modellerindendir. Üretimi kaliteli paslanmaz çelikten yapılan waffle mise en place dolabı fiyatları ekonomiktir. Üst kısımdaki camın sökülmesi takılması teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı kumpir hazırlık dolabı fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu waffle malzeme hazırlık dolabı bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi son derece kolaydır. Waffle hazırlık dolabıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 18.537,80 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Waffle Kumpir Pizza Malzeme Hazırlık ve Teşhir Dolabı TBT

 * Led aydınlatmalı
 * GN 1/6-65 8 adet küvet kapasitelidir
 * Çıkartılabilir üst cam Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * Erişim: arka
 * Isı: +2/+6
 * Voltaj / Güç: 230V / 276W Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * Net ağırlık: 40 kg
 * Paket ağırlık: 45 kg
 * Net ölçüler: 785x675x525/300 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * Paket ölçüleri: 805x675x990

* Waffle sunum hazırlığını yaparken kullanılan profesyonel waffle malzeme dolabı 2 yıl garantili satılmakta olup, yedek parçaları (led aydınlatması, camı v.b. dolap parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal waffle hazırlık dolabı yedek parçaları satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Ayrıca elinizde böyle bir dolap var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli tamircilerden oluşan teknik servisimize bakımını, tamirini ve servisini yaptırabilir, yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel waffle hazırlık dolabı bakımı, onarımı, servis ve parça satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Waffle Hazırlık Dolabı TBT:Waffleların sunumunda kullanılan süsleme topping malzemeleri gastronom kaplar içinde muhafaza etmek için kullanılan waffle hazırlık dolabı çeşitlerinden cafelerde kumpir ve pizza malzemeleri için de tercih edilen profesyonel üretimi kaliteli paslanmaz malzemelerle yapılmış kullanışlı waffle malzeme hazırlık dolabı modelidir - Waffle hazırlık dolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok