2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Çikolata Eriticisi

İmalatçısından dondurmacılar için en kaliteli çikolata eriticileri modelleri dondurma sosu yapmaya en uygun çikolata eriticisi toptan inox krom çikolata eriticisi satış listesi çikolata eriticisi fiyatlarıyla paslanmaz çelik çikolata eriticisi satıcısı t
Çikolata Eriticisi ACEM20:Dondurmacılar için profesyonel çikolata eriticisi fiyatları dondurmaları çikolata soslamada kullanıma uygun kaliteli ekonomik çikolata eriticisi modelleri lokmacılar için endüstriyel çikolata eriticisi teknik şartnamesi tatlıcılarda kullanılan çikolata eriticisi fiyatı özellikleri pastaneler için dondurma çikolatası sosu eriticisi bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 531,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Çikolata Eriticisi ACEM20

 - 2,5 lt çikolata ısıtma kapasitesi olan bu paslanmaz çikolata eriticisi paslanmaz çelik kasalı olarak tasarlanmıştır - Paslanmaz çikolata eriticisi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 - Paslanmaz çikolata eriticisi ergonomik ve uzun ömürlüdür

 - Bu çikolata eriticisi benmari ısıtma sistemi ile üretilmiştir - Paslanmaz çikolata eriticisi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Paslanmaz çikolata eriticisi termostat kontrol sistemlidir

 * Bu çikolata sosluğunun ölçüleri; 400x500x170 mm olup, toplam gücü 900 Watt tır - Paslanmaz çikolata eriticisi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Bu paslanmaz çikolata eriticisi fındık vişne sosu makinası 2 yıl garantili satılmakta olup, dondurmacılarda tatlıcılarda pastahanelerde kullanılan paslanmaz çikolata eriticisi yedek parçaları (termostatı,kapağı,kulbu,kazanı,rezistansı v.b. paslanmaz çikolata eriticisi parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedekparça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal paslanmaz çikolata eriticisi parçası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Ayrıca elinizde böyle bir paslanmaz çikolata sosluğunuz var ve arızalıysa veya dondurmacı pastane tatlıcı tipi paslanmaz çikolata eriticisinin bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli tamircilerden oluşan teknik servisimize paslanmaz çikolata eriticinizin tamirini bakımını servisini yaptırabilir, yedekparçalarını satın alabilirsiniz. Paslanmaz çikolata eriticisi tamiratı,bakımı,onarımı,servis ve parça This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Çikolata Eriticisi ACEM20:Paslanmaz çikolata eriticisini dayanıklı ve uzun ömürlü tasarımıyla dondurmacılarda tatlıcılarda pastanelerde dondurma satışında dondurmalarınızı çikolata vişne fındık karamel sosu ile süslemek,etkili bir sunum ile müşterilerinize servis yapmak için kullanabilirsiniz.Paslanmaz çelik kasa ile üretilmiş bu çikolata eriticisi uzun ömürlü ve kullanışlıdır.Bu paslanmaz çikolata eriticisinin satışı 2 yıl garanti ve 10 yıl süreyle ücretli orijinal yedek parça bulundurma garantisiyle yapılmaktadır - Paslanmaz çikolata eriticisi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok

Merhaba

Kargoyla Türkiye'nin Tamamına Teslimatımız Devam Ediyor

Sağlıkla Kalın Türkiye'm...

Merhaba

Kargoyla Türkiye'nin Tamamına Teslimatımız Devam Ediyor

Sağlıkla Kalın Türkiye'm...