2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Döner Kesme Bıçağı

İmalatçısından motorlu döner kesme bıçakları modelleri hızlıca et tavuk döneri kesmek için elektrikli döner kesme bıçağı fiyatları fabrikasından 220 voltla çalışan otomatik döner kesme makinası bıçağı üreticileri kesici bıçağını kolayca bilemek için bile
Döner Kesme Bıçağı AODK10:Profesyonel endüstriyel döner kesme bıçağı elektrikli modellerindendir.Üretimi kaliteli yapıldığından bıçak çapı 8 cm olan elektrik motorunun imalatı 220 voltluk elektrikle çalışacak şekilde üretilen et döner kesme bıçağı fiyatları ekonomiktir.Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi tavuk döner kesme bıçağı fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar.Çoğu müşterimizin sorduğu döner kesim bıçağı bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir bıçağı nasıl bileylenir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi bıçak bilemesi siparişle birlikte gönderilen bileyleme taşıyla son derece kolaydır.Motorlu döner kesicisinin üretimi su geçirmez şekilde yapılmıştır ve sıcak su içinde çalıştırılıp yıkanır.Döner kesme bıçağıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 4.127,64 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Döner Kesme Bıçağı Elektrikli Döner Kesici AODK10

Elektrikli Döner Kesme Dilimleme Bıçağı

Kesme Kapasitesi: 25 kg/h Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Devir: 6000U/min
Bıçak Çapı : 8 cm.
Güç: 90W / 18V
Elektrik Gerilimi:220 V / 18V

Ölçüler(ambalaj): 220 X 320 X 220 mm (ambalaj) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
El Aparatı Ağırlık: 900 gr
Enerji Sarfiyatı: 0,15 kw
Ambalajlı Ağırlık: 3,5 kg

Ergonomik ve kolay kavranan yapısı sayesinde döner ustası yorulmaz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Özel kalınlık ayar sistemi sayesinde eti istenilen kalınlıkta keser 
Porsiyon ne kadar az gramajda olursa olsun her zaman için bol göstermek ve hızlı servis vermek çok kolaydır

Kullanımı hızlı ve kolaydır, hiç döner kesmemiş bir kimsenin dahi alışması ve kullanabilmesi en fazla 15 dakika sürer Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Bu sayede usta personele ihtiyaç yoktur ve usta personel maliyetinden kendisini en fazla 45 günde amorti eder
Zamandan, paradan ve hizmetten kazanırsınız

Kullanılan tüm elektrik sistemi v.s. malzemeler CE sertifikalıdır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
Açma kapama düğmesine kadar tamamen su gecirmez olup yıkamak icin sıcak su dolu bir kovada 3-5 saniye süre kadar sıcak su icinde çalıştırdığınızda bıcağınız temizlenmiş olur
Ateşe dayanıklı gövdesinden dolayı sıcaklıktan deforma olmaz, el yakmaz
Her türlü döner etini keser (et döneri, kıyma / et karışık döner, tavuk)

Aksesuarları: Bıçak, biley taşı, alyen anahtar,

Elektirikli döner kesici bıçak 2 yıl garantilidir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
15 yıl yedek parça bulundurma garantisi

NOT: Aksan; sürekli ürün geliştirme nedeniyle; cihaz üzerindeki özellik, şekil, teknik değişiklik hakkını saklı tutar.

Böyle Bir Elektirikli Döner Bıçağınız Zaten Var ve Arızalı iseTeknik Servis Çağırmak İçin Tıklayınız veya Arayınız Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Döner Kesme Bıçağı AODK10:Dönerci tipi döner kesme bıçağı çeşitlerinden fazla miktarda döner satan dönerciler için pratik, saatlerce döner kesmekten yorulmayı ve iş gücünü azaltan dönerlerde standart kalınlıkta kesim imkanı sağlayan ve estetik görünüme sahip döner kesme makinasının imalatı profesyonel döner kesme bıçakları fabrikası üretimi kaliteli malzemelerle yapılmış kullanışlı et tavuk döner kesme bıçağı elektrikli modelidir - döner kesme bıçağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (1)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Elektrikli döner bıçağı modellerini sitemizden satın alan müşterilerimize kargoyla gönderiyoruz. Döner kesme makinesinin hesaplı fiyatlarını profesyonel döner kesme makinalarıyla sunan mutfakmerkezi.com'dan yapılan alımları Türkiye dışında yurt...

Elektrikli döner bıçağı modellerini sitemizden satın alan müşterilerimize kargoyla gönderiyoruz. Döner kesme makinesinin hesaplı fiyatlarını profesyonel döner kesme makinalarıyla sunan mutfakmerkezi.com'dan yapılan alımları Türkiye dışında yurt dışına da gönderiyoruz. Kaliteli elektrikli döner kesme bıçağı sayesinde müşterilerinize döner kesme işlemi ile yaprak kadar ince bir döner servisi yapabilirsiniz. Elektrikle çalışan döner kesme bıçakları satış telefonu 0212 2370749 - 0212 2370750 Büfelerde kebapçılarda dönercilerde kullanılan çelik bıçaklı döner kesme makinası modelleri 0212 2370751 - 0212 2370759

Devamını oku
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok