2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Dijital İki Katlı Elektrikli Pizza Fırını

Profesyonel iki katlı pizza, lahmacun ve pide fırını modelleri kaliteli ekonomik dijital göstergeli pizza fırını fiyatları taş tabanlı pizza fırını teknik şartnamesi uygun elektrikli pizza fırını fiyatı özellikleri
Dijital İki Katlı Elektrikli Pizza Fırını 291084:Tabanı çıtır, üzeri ıslak lezzetli pizzalar pişirmek için kullanılan profesyonel endüstriyel iki katlı pizza fırını modellerindendir. Üretimi kaliteli paslanmazdan yapılan pizza fırını fiyatları ekonomiktir. Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı dijital göstergeli pizza fırını fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu taş tabanlı pizza fırını bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi son derece kolaydır. İki katlı pizza fırınıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 69.301,40 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Dijital İki Katlı Elektrikli Pizza Fırını 291084

 * Fırına pizza vermek için kapak açıldıktan sonra tekrardan doğru ısıya hızlı bir şekilde ulaşır
 * Minimum enerji tüketimini garanti eder
 * Çalışma ortamındaki sıcaklığı özel 12 cm kalınlığındaki taşıyla izole eder Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * Kalın taşı sayesinde tabanı çıtır pizzalar pişirmenize olanak sağlar
 * Kapasite: Ø35 X 9x2 Pizza Çift Kat
 * Voltaj: 380-415 V 3N 50/60 Hz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * Güç: 23,4 kW
 * Net ölçüler: 1515x1410x784 mm
 * Net ağırlık: 352 kg Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Profesyonel çift katlı pizza fırını 2 yıl garantili satılmakta olup, yedek parçaları (kapağı, camı, taşı v.b. pizza fırını parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal pizza fırını yedek parçaları satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Ayrıca elinizde böyle bir fırın var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli tamircilerden oluşan teknik servisimize bakımını, tamirini ve servisini yaptırabilir, yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel pizza fırını bakımı, onarımı, servis ve parça satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Dijital İki Katlı Elektrikli Pizza Fırını 291084:Pizzanın dışında lahmacun, pide gibi diğer hamur işlerini taş tabanı sayesinde hızlı ve lezzetli şekilde pişirmek için tasarlanmış pizza fırını çeşitlerinden iki katlı pizza fırınının imalatı profesyonel üretimi kaliteli paslanmaz malzemelerle yapılmış, 12 cm taş tabana sahip kullanışlı pizza fırını modelidir - İki katlı elektrikli pizza, lahmacun, pide fırını satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok